Nasıl Yardımcı Olabiliriz? Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
BİZ SİZİ ARAYALIM

Borcunuzla ilgili bilgi almak isterseniz, hafta içi 09:00 ile 18:00 saatleri arasında biz sizi arayalım.

ONLINE İŞLEM MERKEZİ
ONLINE İŞLEM MERKEZİ
 • Online işlem merkezi üzerinden borçlarınızla ilgili tüm detayları görüntüleyebilir, kendi ödeme planınızı oluşturabilirsiniz.
 • Online İşlem Merkezi’nde aşağıdaki işlemleri yapabilirsiniz:
  • Tek adımda ödeme planı oluşturabilirsiniz.
  • Taksit seçeneklerini ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz.
  • Kredi kartı ya da banka kartı ile ödeme yapabilirsiniz.
  • Taksitli ödemelerinizi takip edebilirsiniz.
  • Online İşlem Merkezi'nden hangi işlemleri yapabileceğinizi izlemek için tıklayın.
Borcunuzu bankalar üzerinden aşağıdaki adımları izleyerek de ödeyebilirsiniz.

Borcunuzu bankalar üzerinden aşağıdaki adımları izleyerek de ödeyebilirsiniz.

AKBANK (Dünya Varlık kurum kodu: 4138) (Dünya Varlık sube içi Kurum Kodu: 7004138)

ATM’den Kartsız İşlemler > Ödemeler > Fatura/Firma/Kurum/Finans Ödemeleri > Finans Ödemeleri > Dünya Varlık (kurum kodu: 4138) adımlarını seçerek kimlik numaranız ile işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Şubeden Gişe görevlisine Özel Havale Sistemi üzerinden Dünya Varlık (7004138 kurum kodu) ödemesi yapacağınızı söyleyerek kimlik numaranız ile işlem gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet şubesinden Ödeme > Kurum Ödemeleri > Finans > Ödeme > Firma Tipi: Finans > Firma adı: Dünya Varlık adımlarını seçerek kimlik numaranız ile işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Mobil şubeden Ödeme > Kurum Ödemeleri > Dünya Varlık adımlarını seçerek kimlik numaranız ile işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı Anlatım Dökümanı

GARANTİ BBVA (Dünya Varlık kurum kodu: 3883)

ATM’den Kartsız İşlemler > Ödemeler > Fatura > Sigorta ve Özel kurum > TCKN > Doğum Tarihi > TCKN veriliş/son geçerlilik tarihi > Dünya Varlık > TCKN adımlarını seçerek işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Şubeden Gişe görevlisine Otomatik Tahsilat Sistemi üzerinden Dünya Varlık ödemesi yapacağınızı söyleyerek kimlik numaranız ile işlem gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet şubesinden Ödemeler > Fatura > Fatura Ödeme > Kurum > Diğer > Dünya Varlık adımlarını seçerek kimlik numaranız ile işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Mobil şubeden Ödemeler > Fatura > Fatura Ödeme > Kurum > Diğer > Dünya Varlık adımlarını seçerek kimlik numaranız ile işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı Anlatım Dökümanı

HALK BANKASI (Dünya Varlık kurum kodu: 348700)

Şubeden Gişe görevlisine Otomatik Tahsilat Sistemi üzerinden Dünya Varlık ödemesi yapacağınızı söyleyerek kimlik numaranız ile işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı Anlatım Dökümanı

İŞ BANKASI A.Ş.

Şubeden Gişe görevlisine Özel Ödeme sistemi üzerinden Dünya Varlık ödemesi yapacağınızı söyleyerek T.C. kimlik numaranız ile işlem gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet şubesinden Ödemeler > Diğer Ödemeler > Kurum: Dünya Varlık adımlarını seçerek T.C. kimlik numaranız ile işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı Anlatım Dökümanı

ING BANK (Dünya Varlık kurum kodu: 685)

ATM’den Kartsız İşlemler > Kurum/Firma Ödemeleri > Dünya Varlık adımlarını seçerek kimlik numaranız ile işlem gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet şubesinden Ödemeler > Fatura Ödemeleri > Fatura Türü: Diğer > Kurum: Dünya Varlık adımlarını seçerek kimlik numaranız ile işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Mobil şubeden Ödemeler > Fatura Ödemeleri > Fatura Türü: Diğer > Kurum: Dünya Varlık adımlarını seçerek kimlik numaranız ile işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı Anlatım Dökümanı

QNB FİNANSBANK (Dünya Varlık kurum kodu: DTLV)

ATM’den Kartsız İşlemler > Fatura/ÖSYM Ödemesi Yap > Fatura Ödemeleri > TCKN > Cep No > SMS Gelen Şifre > Kredi, Harç ve Varlık > Dünya Varlık adımlarını seçerek işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Şubeden Gişe görevlisine Otomatik Tahsilat Sistemi üzerinden Dünya Varlık ödemesi yapacağınızı söyleyerek kimlik numaranız ile işlem gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet şubesinden Ödemeler > Fatura/Kurum Ödemesi > Kredi, Harç ve Varlık Ödemesi > Kurum: Dünya Varlık adımlarını seçerek kimlik numaranız ile işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Mobil şubeden Ödemeler > Fatura/ Kurum Ödemesi > Kredi, Harç ve Varlık Ödemesi > Kurum: Dünya Varlık adımlarını seçerek kimlik numaranız ile işlem gerçekleştirebilirsiniz

Detaylı Anlatım Dökümanı

YAPI VE KREDİ BANKASI

Şubeden Gişe görevlisine Fatura Ödeme Sistemi üzerinden Dünya Varlık ödemesi yapacağınızı söyleyerek kimlik numaranız ile işlem gerçekleştirebilirsiniz.

ATM’den Kartsız İşlemler > Diğer İşlemler > Diğer Kurum Ödemeleri > TCKN > Dünya Varlık ( son sayfada yer alıyor ) > TCKN > İlgili Borç > Tutar Girişi ile işlem gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet şubesinden Ödemeler > Fatura Ödemeleri > Diğer > Kurum: Dünya Varlık adımlarını seçerek kimlik numaranız ile işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Mobil şubeden Ödemeler > Fatura Ödemeleri > Diğer > Kurum: Dünya Varlık adımlarını seçerek kimlik numaranız ile işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Web Sitesi Üzerinden YKB müşterileri olmayan kişiler de yapikredi.com.tr adresi Fatura Ödeme Merkezi üzerinden kredi kartları ile ödemelerini gerçekleştirebilmektedir.

Detaylı Anlatım Dökümanı

ZİRAAT BANKASI (Dünya Varlık kurum kodu: 800 > 21)

ATM’den Kartsız İşlemler > Ödeme İşlemleri > Anlaşmalı Kurum Ödemeleri > Sonraki Sayfa > Dünya Varlık adımlarını seçerek kimlik numaranız ile işlem gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet şubesinden Ödemeler > Diğer Ödemeler > Diğer Kurumlar > Kurum: Dünya Varlık adımlarını seçerek kimlik numaranız ile işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Mobil şubeden Ödemeler > Diğer Ödemeler > Diğer Kurumlar > Kurum: Dünya Varlık adımlarını seçerek kimlik numaranız ile işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı Anlatım Dökümanı

VAKIFBANK tahsilatları için;

Kurumun tahsilatları; Bankamız şube gişeleri, internet bankacılığı, mobil bankacılık ve ATM aracılığı ile yapılabilecektir.

Şubeden  Gişe görevlisine Otomatik Tahsilat Sistemi üzerinden Dünya Varlık ödemesi yapacağınızı söyleyerek abone numaranız ile işlem gerçekleştirebilirsiniz.

ATM’den  Kartsız İşlemler > Ödeme İşlemleri > Anlaşmalı Kurum Ödemeleri > Sonraki Sayfa > Dünya Varlık adımlarını seçerek kimlik numaranız ile işlem gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet şubesinden  Ödemeler > Diğer Ödemeler > Diğer Kurumlar > Kurum: Dünya Varlık adımlarını seçerek kimlik numaranız ile işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Mobil şubeden  Ödemeler >Kurum  Ödemeleri > Diğer Kurum Ödemeleri > Kurum: Dünya Varlık adımlarını seçerek kimlik numaranız ile işlem gerçekleştirebilirsiniz.

 

Detaylı Anlatım Dökümanı